prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dziurwa budżetowa

Email Drukuj PDF

W weekend dowiedzieliśmy od złotoustego przewodniczącego Chlebowskiego, że dziura budżetowa w roku 2010 wyniesie co najmniej 52 mld złotych.

Brawo rząd, brawo Tusk i Rostowski. Oto osiągnięcie na miarę irlandzkiego cudu (a może islandzkiego). Rekord dwudziestolecia pobity. Dziękujemy Platformie. Oczywiście może być znacznie gorzej, bowiem prywatyzacja w wykonaniu ministra Aleksandra Granda, to kompletny stoczniowy niewypał.  Może to zresztą dobrze, bo sprzedawanie za bezcen dochodowych przedsiębiorstw byłoby bandytyzmem.

A jeszcze wczoraj było tak pięknie, byliśmy tygrysem Europy, tylko my na plusie, a inni zgrzytają zębami. Czekamy na kolejną konferencję prasową Donalda, z mapą w tle. Nieudolny ten premier nadaje się widać tylko na prezydenta, ale najpierw trzeba zmienić konstytucję i odebrać mu wszelkie uprawnienia.

 

Leonidas 44

Email Drukuj PDF

Dziś w radiowej „Trójce” dziennikarz „Trybuny Ludu” niejaki Rolicki wspierany przez dziennikarza Wróbla po raz kolejny przypomniał labiedzenie na temat obchodzenia rocznic przegranych powstań. Jest to znane wśród intelektualnych jelit, od czasów peerelu, labiedzenie tchórzy nad losem Bohaterów Powstania Warszawskiego.

Okazało się jak zwykle, że w sprawach zasadniczych nasi pseudointelektualiści mają zadziwiająco zbieżne poglądy i używają tych samych wyświechtanych argumentów o przegranych bitwach i niepotrzebnych ofiarach krwi. Wiadomo każdy tchórz po przegranej wojnie w której nie miał odwagi wziąć udziału, zapisze sobie swoje tchórzostwo jako mądrość, a bohaterów w najlepszym razie uzna za naiwnych romantyków. Szkoda, że dwaj panowie bez jaj nie widzą nielogiczności swojego rozumowania.
Więcej…
 

Syria, a sprawa polska

Email Drukuj PDF

Zaśmierdziało gazem i zaraz zapachniało prochem. Kiedy okazało się, że na przedmieściach Damaszku ponad tysiąc osób zginęło na skutek zetknięcia z bojowym gazem sarinem, który działa trująco zarówno przez drogi oddechowe, jak i przez skórę, rząd amerykański i brytyjski oskarżyły o użycie sarinu władze syryjskie i zagroziły uderzeniem odwetowym. Ale po doświadczeniach z bronią masowej zagłady, jaką, według „twardych dowodów” amerykańskiej i brytyjskiej razwiedki miał wyprodukować iracki dyktator Saddam Husajn, a której nigdzie nie można było znaleźć, nawet Umiłowani Przywódcy w parlamentach nie ufają już swoim razwiedkom, najwyraźniej wiedząc, że za odpowiednią opłatę zrobią wszystko, czego się od nich zażąda. W takiej sytuacji wiarygodność przekazywanych przez nie informacji, a zwłaszcza tak zwanych „twardych dowodów” jest bardzo ograniczona zwłaszcza, gdy żyją przecież ludzie pamiętający deklarację prezydenta Obamy, według której użycie broni chemicznej przez syryjski reżim stanowiłoby powód do amerykańskiej interwencji w tym kraju.

Więcej…
 


Strona 248 z 248
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 06.jpg

Sonda

Jak bardzo podoba Ci się strona PRAWICA.COM.PL
 

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Nie zobaczysz w TV

 

 

 

 

 

 
 

 

 

  

 

 

 
Read more text

Wydawnictwo Poznańskie

polecamy
Reklama

Liczba miesiąca

6 miliardów złotych zabraknie ZUS na wypłatę emerytur (czyli jednej wypłaty na każdego emeryta). Donald Tusk chce aby Zakład Utylizacji Staruszków pożyczył te pieniądze od banków komercyjnych. Kto i kiedy je będzie oddawał, tego nie powiedział.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 13.jpg