prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
prawica.com.pl Manifest22

Manifest 22.

Email Drukuj PDF

Ponieważ brzydzimy się większością przedstawicieli środowiska dziennikarskiego oraz medialnego szamba pseudodemokracji, podajemy do publicznej wiadomości co następuje: 

1. Portal „prawica.com.pl” nie jest dziennikiem, gazetą, czasopismem, blogiem, ani żadną inną formą dziennikarstwa. Podobieństwo do faktów, osób i zdarzeń jest czysto przypadkowe, podobnie jak przypadkowe było powstanie życia na Ziemi.

2. Nikogo nie zapraszamy, ani nie zmuszamy do czytania zawartych na stronach treści i ostrzegamy, że każdy robi to na własne ryzyko. Ponieważ tekst nieprzeczytany nie istnieje w świadomości odbiorcy, za wszelkie szkody wynikające z przyswojenia publikacji znajdujących się na niniejszej stronie odpowiada wyłącznie czytający. 

3. Jeśli jakiekolwiek sformułowanie lub opinia obraża Cię, przestań czytać i przestrzeż swoich znajomych. Jeżeli uważasz, że powinniśmy coś sprostować, usunąć lub zmienić - przyślij do nas e-mail z odpowiednim uzasadnieniem. Komuniści próbowali sprostować "Ogniem i Mieczem" Sienkiewicza, ale wtedy nie było e-maili.

4. Przedstawione komentarze i opinie opierają się na faktach i faktach medialnych, a zatam nie mają na celu opisywania świata, czy poszukiwania jego istoty lub przedstawiania prawdy, są raczej emanacją twórczości Grupy Artystycznej „W Krysztale”, mającą być pożywką myśli i źródłem intelektualnego pobudzenia odbiorcy do samodzielnego myślenia, które jak wiadomo jest bolesne. Za ból egzystencji redakcja nie odpowiada.

5. Portal pełni również rolę think-tanku i jako rezerwuar myśli, gromadzi wszelkie zdroworozsądkowe rozwiązania mające na celu usprawnienie funkcjonowania państwa polskiego, czyli coś na czym, jak wiadomo nie zależy rządzącym.

                                                                                                                                                Założyciel GA „W Krysztale”

                                                                                                                                                /-/ Andrzej „Jędrzej” Fidelis   

 

 

 

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 02.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

18.300 złotych miesięcznie kosztuje utrzymanie jednego pensjonariusza domu poprawczego.  Może gdyby dać te pieniądze naszym milusińskim, młodocianym bandytom - nie wkroczyliby na przestępczą ścieżkę. Wyrok mógłby przed sądem brzmieć: „Z uwagi na trudne dzieciństwo Sąd przyznaje młodocianemu gwałcicielowi zasiłek w wysokości 18 tysięcy złotych miesięcznie”.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 14.jpg