prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
prawica.com.pl

Niesiołowski do kwadratu.

Email Drukuj PDF

W ostatnich dniach marszałek Sejmu niejaki Niesiołoski Stefan zabłysnął negowaniem twierdzenia o ludobójstwie sowietów (czyli rosjan). W swoim rozumku zadecydował, a decyzję tę chce wkręcić do oficjalnego dokumentu Sejmu, że w Katyniu rosjanie dokonali co najwyżej zbrodni wojennej.

Jak widać po rzeszy wniebowziętych tym przestępkiem dziennikarzy i różnej maści autorytetów, pożytecznych durniów nadal nie brakuje w naszym kraju. Idiotyzm twierdzenia o zbrodni wojennej w Katyniu bez trudu wykaże nawet gimnazjalista - od roku 1920 nigdy nie byliśmy z Rosją Sowiecką w stanie wojny. Wciskanie więc takiej bzdury do uchwały sejmowej jest próbą ośmieszenia Polski wynikającą z karygodnej ignorancji pana Niesiołoskiego. Gdyby pan Niesiołoski pomyślał chwilę przed palnięciem swojej inteligentnej opinii, nazwałby Katyń raczej zbrodnią przeciwko ludzkości. Gdyby. Ale widać, że u pana Stefana nie tylko z myśleniem cienko, ale i z czytaniem. Niedalej bowiem jak dwa lata temu Senat Rzeczpospolitej Polskiej, przy aprobacie Platformy, przegłosował uchwałę (nr 273 z dnia 14.09.2007r.) w której możemy przeczytać, że 17-go września 1939 roku rozpoczęło się „ludobójstwo wobec obywateli polskich, którego najbardziej tragiczną częścią był Katyń”.

...

Widać pana Niesiołowskiego ta uchwała nie obowiązuje, albo zapomniał co sam osobiście podpisał. Starcza demencja jest procesem postępującym, pozostaje więc mieć nadzieje, że pan Stefan niedługo po prostu zapomni przyjść do Sejmu. 

Uchwała Senatu z roku 2007.

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 03.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

56% uzyskuje w Polsce pracodawca z każdej zainwestowanej w pracownika złotówki. W Europie jest to przeciętnie 20%. Oznacza to, że jesteśmy traktowani, jak dojne krowy. Poziom niewolnictwa jest wyższy tylko w Rosji (86% zysku). Praca za miskę ryżu nadal jest w Polsce normą – wynagrodzenia wystarczają wyłącznie na bieżące potrzeby. Na zachód od Odry jest jakby trochę inaczej.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 08.jpg