prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
prawica.com.pl

Dziurwa budżetowa

Email Drukuj PDF

W weekend dowiedzieliśmy od złotoustego przewodniczącego Chlebowskiego, że dziura budżetowa w roku 2010 wyniesie co najmniej 52 mld złotych.

Brawo rząd, brawo Tusk i Rostowski. Oto osiągnięcie na miarę irlandzkiego cudu (a może islandzkiego). Rekord dwudziestolecia pobity. Dziękujemy Platformie. Oczywiście może być znacznie gorzej, bowiem prywatyzacja w wykonaniu ministra Aleksandra Granda, to kompletny stoczniowy niewypał.  Może to zresztą dobrze, bo sprzedawanie za bezcen dochodowych przedsiębiorstw byłoby bandytyzmem.

A jeszcze wczoraj było tak pięknie, byliśmy tygrysem Europy, tylko my na plusie, a inni zgrzytają zębami. Czekamy na kolejną konferencję prasową Donalda, z mapą w tle. Nieudolny ten premier nadaje się widać tylko na prezydenta, ale najpierw trzeba zmienić konstytucję i odebrać mu wszelkie uprawnienia.

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 16.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

56% uzyskuje w Polsce pracodawca z każdej zainwestowanej w pracownika złotówki. W Europie jest to przeciętnie 20%. Oznacza to, że jesteśmy traktowani, jak dojne krowy. Poziom niewolnictwa jest wyższy tylko w Rosji (86% zysku). Praca za miskę ryżu nadal jest w Polsce normą – wynagrodzenia wystarczają wyłącznie na bieżące potrzeby. Na zachód od Odry jest jakby trochę inaczej.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 13.jpg