prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nie zobaczysz w TV


Po vecie prezydenta Dudy

 

 

 

 

 

 

Rekolekcje adwentowe

 

 

 

 

 

Reduta Ordona 

 

 

 

 

Protest przed siedzibą szmatławca. 

 

 

 

 

 

Ile trzeba mieć bezczelności by porównywać polskich uchodźców z ZSRR do młodych byczków z Syrii najeżdżających Europę! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezprawne działania prokuratury i ABW w redakcji "Wprost". 

 

Dziennikarze zgromadzeni w redakcji "Wprost" uniemożliwili prokuraturze i ABW złamanie wolności prasy, tajemnicy dziennikarskiej i swobód obywatelskich Chwilowo powrót do PRL z ubecją w roli głównej został powstrzymany.Sposób na dobre państwo. 

 

Nie jest tak, że nie wiadomo jak powinno być zorganizowane nasze państwo, by było dobre i przyjazne dla obywateli. Wiadomo też kto, jak i dlaczego doprowadził je do tragicznego stanu, porównywalnego z postkolonialnym trzecim światem. O tym z wielką swadą i znawstwem mówi prof. Kieżun.  Polecamy szczególnie gorąco, bo warto wiedzieć w jak krytycznej sytuacji znajduje się Polska. Może jeszcze nie jest za późno by to zmienić, odsuwając łobuzów i bandytów od władzy.

 

 

 

 

 

 

 

Bunt Stadionów.

 

Cała prawda o tzw. "kibolach" i zagrożeniu jakie stanowią dla "żondu" Tuska. Oni nie czekają z założonymi rękami: Tusk ty matole, twój rząd obalą kibole. 

 

 

 

 

 

Reichstag płonie w Warszawie?

 

Stanisław Michalkiewicz: "Okazuje się, że kiedy tu generał Petelicki pozbawiał się życia bez udziału osób trzecich, kiedy premierem Tuskiem wstrząsała afera Amber Gold, afera taśmowa, afery trumienne, powódź na Stadionie Narodowym i wreszcie - afera trotylowa - ABW w porozumieniu z niezależną prokuraturą, prowadziły subtelną grę operacyjną. „Nie płoszmy ptaszka, niech mu się zdaje, że naszej partii siły nie staje...” Wtedy za żadne skarby nie można było tego ujawnić, ale dzisiaj widać już można, bo oto dowiadujemy się, że „pomocnicy” Brunona K. byli „współpracownikami Agencji”. No naturalnie, jakże by inaczej - ale co z samym Brunonem? Czyżby on nie był współpracownikiem? Nikomu oczywiście nie można zabronić w to wierzyć, podobnie jak w przypadku Marcina P. z Amber Goldu."

 

 

 

 

„Bo Oświęcim przy nich to była igraszka”

 

Słowa rotmistrza Witolda Pileckiego umieścili na płocie kibice Śląska Wrocław podczas meczu z Jagiellonią Białystok. Poświęcona była ona polskim bohaterom i komunistycznym mordercom. 

Oprawa składała się z dwóch sektorówek. Na pierwszej z nich kibice umieścili napis „Bohaterów naszej Ojczyzny pamiętamy” i nazwy: Narodowe Siły Zbrojne, Armia Krajowa, Wolność i Niezawisłość, Bataliony Chłopskie, Konspiracyjne Wojsko Polskie. Na drugiej napis „Morderców Narodu Polskiego znamy” i nazwiska Stefana Michnika, Jakuba Bermana, Józefa Różańskiego, Anatola Fejgina, Heleny Wolińskiej, Salomona Morela i Feliksa Rosenbauma. 

 
 

Asy wywiudu i człowieki honora.

 

Słynna operacja "Samum", nawet w wersji filmowej (a więc pewnie mocno pochlebnie podkolorowanej) wygląda na jakąś prymitywną improwizację i przypadkowy fart, a nie na przemyślane działanie tzw. oficerów wywiadu. Jakimi asami oni byli i w jakiej branży, możemy przekonać się na konferencjach prasowych prokuratury.

 

 


30 Rocznica Stanu Wojennego (13 grudnia 2011).

 

W 30 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego przez Wojciecha Jaruzelskiego, kilkadziesiąt tysięcy ludzi zgromadziło się w Warszawie, by w Marszu Niepodległości dać wyraz swojemu patriotyzmowi i sprzeciwić się zarówno relatywizowaniu zbrodni dyktatora spod znaku WRON, jak i obecnej polityce Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego, oddającej naszą suwerenność pod dyktat Unii Europejskiej. Do zgromadzonych przemówił lider Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński.

 

 

Marsz Niepodległości 11 listopada 2011.

 

Telewizje reżimowe pokazywały tylko zamieszki z udziałem Policji i kilkudziesięciu chuliganów (w tym lewackich faszystów z Niemiec), tymczasem Marsz Niepodległości przebiegał bardzo spokojnie i był prawdziwie patriotyczną manifestacją. Zobacz ile osób przyszło z dziećmi. Niech Cię nie straszą kłamliwe migawki z TVP I TVN, nie bój się, przyjdź w przyszłym roku z całą rodziną.

 

  

Głośniej od bomb.

 

Nietypowy klip do nieszablonowego kawałka "Głośniej od bomb" autorstwa Pjusa z 2cztery7. Historia biorącego udział w Powstaniu Warszawskim Plutonu Głuchoniemych została opisana przez kogoś kompetentnego - jedynego aktywnego rapera, który wie, czym jest absolutna cisza.

 

 

Globane ocieplenie - Globalny szwindel

 

Pierwsza część filmu przedstawiającego poglądy tych naukowców, którzy nie zgadzają się z powszechnie obowiązująca teorią na temat ocieplenia klimatu na Ziemi.

 

 

Zobacz też:

Portal PRAWICA.COM.PL na You Tube.

 

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Logika_szkodnika.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

1.462 Euro - czyli ok. 6.500 zł wynosi pensja minimalna w Irlandii. W Polsce jest to kwota 1273 zł. Widać z tego, że wejście do strefy Euro powinno nastąpić przy kursie 1Euro = 1PLN. Priorytety rządu są jaby jednak inne. No cóż jesteśmy przyzwyczajeni, że nie stać nas nawet na kawę w Derry.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 07.jpg