prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
prawica.com.pl

Ukraina zbrodni

Email Drukuj PDF

Bez niepodległej Ukrainy nie będzie niepodległej Polski – ten dogmat towarzyszył polskiej polityce zagranicznej przez całe ostatnie stulecie.

 

Mirażowi zgodnej polsko–ukraińskiej współpracy najpierw uległ Józef Piłsudski, potem przez dziesięciolecia ślepo wierzył w niego Jerzy Giedroyć. Dziś od polskich polityków słyszymy, że nie czas na rozliczenia, że zagrożonej ukraińskiej niepodległości musimy bronić bezdyskusyjnie.

 


Może najwyższy czas zadać pytanie „dlaczego?”. Może warto porzucić polityczną poprawność i prześledzić, jak na stale wyciągniętą przez Polaków dłoń odpowiadali Ukraińcy? Może czas zacząć głośno mówić, nie tylko o wołyńskim ludobójstwie, ale też o terrorystycznych zamachach w II RP, olbrzymim wkładzie banderowców w Holokaust czy bestialstwie ukraińskich ochotników w Waffen SS, pacyfikujących Powstanie Warszawskie?
Bardzo dobrze udokumentowany źródłowo tekst Lecha S. Kempczyńskiego nie jest, wbrew pozorom, książką antyukraińską. To ważny apel o budowanie wzajemnych stosunków w oparciu o historyczną prawdę i ciekawy, bardzo oryginalny głos w dyskusji o polskiej racji stanu.

 



CZARNA KSIĘGA UKRAIŃSKICH ZBRODNI PRZECIWKO POLAKOM


HISTORIA, O KTÓREJ NIE POWIEDZĄ CI POLITYCY I DZIENNIKARZE


Autor: Lech S. Kempczyński

Tytuł: Ukraina zbrodni

Data premiery: październik 2017

Rodzaj oprawy: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: ok. 500

Format: 165x235 mm

ISBN/EAN 9788311151819

Wydawnictwo: Sekret

 

http://www.bellona.pl

księgarnia internetowa: http://ksiegarnia.bellona.pl

 

Z przyjemnością informujemy naszych czytelników, że portal prawica.com.pl objął patronat medialny nad książką „Ukraina zbrodni”.

 

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Logika_szkodnika.jpg

wolne media

Strony Patriotyczne















Kilar.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

1.462 Euro - czyli ok. 6.500 zł wynosi pensja minimalna w Irlandii. W Polsce jest to kwota 1273 zł. Widać z tego, że wejście do strefy Euro powinno nastąpić przy kursie 1Euro = 1PLN. Priorytety rządu są jaby jednak inne. No cóż jesteśmy przyzwyczajeni, że nie stać nas nawet na kawę w Derry.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 07.jpg