prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
prawica.com.pl

Ukraina zbrodni

Email Drukuj PDF

Bez niepodległej Ukrainy nie będzie niepodległej Polski – ten dogmat towarzyszył polskiej polityce zagranicznej przez całe ostatnie stulecie.

 

Mirażowi zgodnej polsko–ukraińskiej współpracy najpierw uległ Józef Piłsudski, potem przez dziesięciolecia ślepo wierzył w niego Jerzy Giedroyć. Dziś od polskich polityków słyszymy, że nie czas na rozliczenia, że zagrożonej ukraińskiej niepodległości musimy bronić bezdyskusyjnie.

 


Może najwyższy czas zadać pytanie „dlaczego?”. Może warto porzucić polityczną poprawność i prześledzić, jak na stale wyciągniętą przez Polaków dłoń odpowiadali Ukraińcy? Może czas zacząć głośno mówić, nie tylko o wołyńskim ludobójstwie, ale też o terrorystycznych zamachach w II RP, olbrzymim wkładzie banderowców w Holokaust czy bestialstwie ukraińskich ochotników w Waffen SS, pacyfikujących Powstanie Warszawskie?
Bardzo dobrze udokumentowany źródłowo tekst Lecha S. Kempczyńskiego nie jest, wbrew pozorom, książką antyukraińską. To ważny apel o budowanie wzajemnych stosunków w oparciu o historyczną prawdę i ciekawy, bardzo oryginalny głos w dyskusji o polskiej racji stanu.

 CZARNA KSIĘGA UKRAIŃSKICH ZBRODNI PRZECIWKO POLAKOM


HISTORIA, O KTÓREJ NIE POWIEDZĄ CI POLITYCY I DZIENNIKARZE


Autor: Lech S. Kempczyński

Tytuł: Ukraina zbrodni

Data premiery: październik 2017

Rodzaj oprawy: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: ok. 500

Format: 165x235 mm

ISBN/EAN 9788311151819

Wydawnictwo: Sekret

 

http://www.bellona.pl

księgarnia internetowa: http://ksiegarnia.bellona.pl

 

Z przyjemnością informujemy naszych czytelników, że portal prawica.com.pl objął patronat medialny nad książką „Ukraina zbrodni”.

 

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 03.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

W roku 2011 poniżej granicy ubóstwa żyło już 19% Polaków. Głównymi przyczynami biedy w Polsce są: bezrobocie i niskie płace (kilkakrotnie niższe niż w starych państwach UE, przy takich samych cenach i obciążeniach podatkowych). Dlatego również osoby pracujące żyją w ubóstwie. Zagrożonych biedą w Polsce w 2010 roku było 10,6 procent pracujących kobiet i 12,1 procent pracujących mężczyzn.

 

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 14.jpg