prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
prawica.com.pl

Fakty i demokracja

Email Drukuj PDF

Walka o demokrację jest niezbędna. Neobolszewizm („demokracja liberalna”) śmiertelnie zagraża Polsce.

Absolutnym skandalem są strefy „no go”, tworzone w Polsce przez bojówkarzy wiecznie wczorajszego „ruchu na rzecz postępu”. Ponieważ kłamliwe „fakty”, rozpowszechnianie przez media głównego ścieku, nie poprawiają sondaży totalitarnej opozycji, politrucy rugują z uniwersytetów wyrażających inne poglądy od dopuszczonych przez lewacką cenzurę. Ofiarą nasismu (nasizm to pojęcie od słowa „nasi”, czyli totalitarna demokracja) padła ostatnio Rebecca Kiessling, przed którą ze strachu zatrzaśnięto bramy polskich uniwersytetów. Dyskusja na uniwersytetach? Tak, ale w własnym, peerelowskim gronie. Tylko dla nasistów!

 

http://www.pch24.pl/zdaniem-rektorow-uj-i-uw-wyklady-mec--rebecci-kiessling-to-dzialalnosc-jawnie-lobbystyczna,50273,i.html

 

http://www.obalamyglupote.pl/2017/03/to-mozna-ogladac-w-nieskonczonosc-rafa.html?spref=tw

 

http://niezalezna.pl/95589-pomimo-protestow-kiessling-wystapi-w-stolicy

 

Post scriptum: na polskich wyższych uczelniach, które ominęła lustracja, wszystko toczy się po staremu. Peerelowskie hasło „uczymy się pilnie na wyższych uczelniach” mój znany z poczucia humoru Ojciec sparafrazował na „uczymy się mylnie na wyższych uczelniach”. I nic się nie zmieniło: polskie uniwersytety w rankingach lądują obok tych afrykańskich (aczkolwiek niektóre z nich są znacznie lepsze!).

Oto piątka europejskich rekordzistów: University of Cambridge, UK, University of Oxford, UK, Imperial College London, UK, ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology, Szwajcaria oraz: UCL (University College London), UK. Zero z “postępowej” Unii Europejskiej, o Polsce nie wspominając!

„Demokracja liberalna” ma się tak do demokracji, jak krzesło elektryczne go krzesła.

 

 

 

fakty, demokracja, nasi, totalitarna opozycja, uniwersytety, cenzura, Rebecca Kiessling, no go, demokracja liberalna, ranking wyższych uczelni

 

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 18.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

21.000 $ wynosi poziom ubóstwa w Kaliforni (USA). Oznacza to, że osby zarabiające w tym stanie mniej niż ok. 70 tys. złotych rocznie uznawane są za żyjące w nędzy. Jak wiemy, ceny wszystkich produktów są w USA niższe niż w Polsce, a litr benzyny kosztuje niecałe 2 złote. No cóż, nadal warto zamienić M3 w Warszawie, na śpiwór w Los Angeles.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 18.jpg