prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
prawica.com.pl Na Zachodzie bez zmian Europa i Ameryka Śmierć ikony Nowego Oświecenia

Śmierć ikony Nowego Oświecenia

Email Drukuj PDF

Cały świat postępu pogrążył się w żałobie, jak swego czasu po śmierci Stalina. Odszedł Castro.

Płacze pokojowy noblista Obama, rzeźnik z Syrii ( "Historia odnotuje i oceni ogromny wpływ tej szczególnej postaci na ludzi i świat wokół niego"), płacze prezydent Włoch, Mattarella ( zmarł oto „protagonista historii swego kraju”), rozpacza w żalu prezydent Meksyku, Nieto ("Był kultowym liderem XX wieku"), „liberałowie” wszystkich krajów łączą się dzisiaj w nieutulonym żalu po śmierci ikony XX wieku! Papież Franciszek modli się za Castro! Czerwona Kuba to kraj przodującej liberalnej demokracji, biorąc na serio wypowiedź Daniela Cohn-Bendita w GW („o demokracji przesądza konstytucja, a nie większość”).

 

Dyktator z wizytą u polskich towarzyszy:

 

 

Post scriptum: monkiewiczów* nie dziwi zapewne rozpacz i żal postępowej elitarnej lewicy z powodu odejścia pirata z Karaibów, „honorowego studenta miasta Krakowa” (czy nadal zdobi go ten tytuł?). Liberałowie opłakują śmierć komunistycznego dyktatora? Nie ma w tym żadnej sprzeczności: liberałowie to lewica po prywatyzacji – będziemy niebawem tego świadkami na Kubie, która wejdzie na drogę liberalnej gospodarki rynkowej.

 

Po rewolucji na Kubie, wywołanej przez rozpieszczonego paniczyka w służbie stalinizmu, zginęło wskutek działań el comandante x razy więcej Kubańczyków niż rzekomo zmarło z głodu za dyktatury Batisty. To właśnie prawa ręka Castro, Che, ikona lewackich małolatów i podstarzałych aktywistów ruchu antyfaszystowskiego, założył pierwszy kubański obóz pracy, w którym więziono dysydentów, homoseksualistów, a później chorych na AIDS ( o tym dzisiaj liberałowie jakoś nie wspominają). Wielu Kubańczyków zginęło podczas przepraw maleńkimi łodziami do USA. Do wolności!

 

A dzisiaj postępowi liberałowie stracili okazję, by zamilczeć.

 

*monkiewicze: trolle uważające się za postępowych liberałów.

 

 

Castro, Che, Kuba, komunizm, liberałowie, Obama, Franciszek, Mattarella, Nieto, monkiewicze, AIDS, homoseksualiści, prześladowania,

 

 

 

 

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 02.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneSprawiedliwy_poster_2.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

50.000.000.000 zł - pięćdzeisiąt miliardów złotych rocznie wynoszą przychody budżetu państwa z tytułu akcyzy od paliw. Można za tę kwotę wybudować 3 tys. kilometrów autostrad (rocznie!). Gdzie oni są (te kilometry)?

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 15.jpg