prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
prawica.com.pl

Cyrk Michnka

Email Drukuj PDF

Syn stalinowca, brat stalinowca podczas tournée po Polsce bredzi, że PiS buduje w Polsce stalinizm.

Syn skazanego za zdradę stanu w Polsce Ozjasza Szechtera, Ukraińca z żydowskiej rodziny i fałszerki historii Polski, Heleny Hindy Michnik, stalinowskiej aktywistki, oraz brat stalinowskiego zbrodniarza, ukrywającego się w Szwecji Stefana Michnika, objeżdża Polskę przestrzegając… przed stalinizmem, jaki w Polsce wprowadza jakoby PiS. Oszalały z bólu po werdykcie wyborcy bankrutujący car medialny (Agora) stracił poczucie rzeczywistości! Przyznaje, że był w depresji: „Pamiętam, jak po wyborach wyjechałem z Polski będąc w depresji” – mówił w Gdańsku. „Wróciłem w maju i Jarek Kurski zabrał mnie na marsz KOD-u i tam zobaczyłem wspaniałą atmosferę. Zobaczyłem, że tę moją Polskę, którą Kaczyński chciał mi podpieprzyć, KOD mi chce zwrócić”. Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Kijowski? On chyba już nie pojmie, że „podpieprzoną” przez Nowe Oświecenie Polskę w wyborach odzyskali Polacy. Permanentny zamach stanu KOD się nie uda!

 

http://wpolityce.pl/media/316534-zale-obelgi-oskarzenia-czyli-tournee-michnika-na-pomorzu-naczelny-gw-wpada-w-histerie-kaczynski-chce-rzadzic-polska-na-wzor-stalinowski-wideo

 

Post scriptum: okazuje się, że przez pół roku Michnik objeżdżał zaprzyjaźnione dwory obcych państw i jątrzył przeciwko Polsce! Aż do maja, kiedy owoc jego wysiłków, neostalinowski KOD, wypełzł na ulice. Kiedy wyjedzie znowu? Może do brata, by pogadać o dawnych, dobrych czasach?

 

Gdyby PiS budował stalinizm, to Michnik, o czym dobrze wie, dostałby strzał w potylicę i spoczął gdzieś w anonimowym grobie. Tymczasem stalinizm grozi Polsce raczej po „podpieprzeniu” – używając wytwornego języka resortowych elit -  Polski przez Nowe Oświecenie!

 

 

Adam Michnik, Helena Michnik, Ozjasz Szechter, Stefan Michnik, Mateusz Kijowski, Agora, stalinizm, KOD, Nowe Oświecenie

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 03.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

1.462 Euro - czyli ok. 6.500 zł wynosi pensja minimalna w Irlandii. W Polsce jest to kwota 1273 zł. Widać z tego, że wejście do strefy Euro powinno nastąpić przy kursie 1Euro = 1PLN. Priorytety rządu są jaby jednak inne. No cóż jesteśmy przyzwyczajeni, że nie stać nas nawet na kawę w Derry.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 03.jpg