prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rekord Guinessa

Email Drukuj PDF

W sprawie Olewnika padł rekord wart odnotowania w Księdze Rekordów Guinessa. Cztery samobójstwa to zapewne najlepszy wynik na świecie.

Oczywiście ostatnie samobójstwo strażnika podobno nie ma ze sprawą nic wspólnego. Podobno miał kłopoty finansowe i podobno już dawno chciał się targnąć na życie. Możliwe.Warto jednak sprawdzić, czy człowiek z takimi problemami nie próbował ich rozwiązać wcześniej, sprzedając jakieś „nietypowe” usługi. Może jednak należałoby sprawdzić billingi jego telefonu i krąg osób z którymi kontaktował się w ostatnich latach, a zwłaszcza w okresie gdy samobójstwo popełnił główny oskarżony w sprawie Olewnika. Człowieka z problemami finansowymi łatwo wykorzystać lub zmanipulować.

Na ten temat: Co tu się k..wa dzieje?

 

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 02.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

18.300 złotych miesięcznie kosztuje utrzymanie jednego pensjonariusza domu poprawczego.  Może gdyby dać te pieniądze naszym milusińskim, młodocianym bandytom - nie wkroczyliby na przestępczą ścieżkę. Wyrok mógłby przed sądem brzmieć: „Z uwagi na trudne dzieciństwo Sąd przyznaje młodocianemu gwałcicielowi zasiłek w wysokości 18 tysięcy złotych miesięcznie”.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 01.jpg