prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
prawica.com.pl Nie wolno głośno mówić o gospodarce Ekonomistka - Hanna Gronkiewicz-Waltz

Ekonomistka - Hanna Gronkiewicz-Waltz

Email Drukuj PDF
Wybitnie zdolna ekonomistka i finansistka Hanna Gronkiewicz-Waltz, pierwszoligowy fachowiec Platformy Obywatelskiej, wyjątkowo zaradna prezydent Warszawy po pięciu miesiącach ciężkich negocjacji sprzedała halę Kupieckich Domów Towarowych za 103 tysiące złotych. Biznes jak złoto, zważywszy że pilnowanie pustego blaszaka kosztowało miasto przeszło milion złotych! Trzeba być rzeczywiście bezczelnym finansistą, żeby za usługę, którą może wykonywać  czterech emerytów zapłacić przeszło 200 tysięcy złotych miesięcznie.

Dość wyzysku!

Słowo skandal, złodziejstwo, hucpa, głupota i ignorancja nie odzwierciedla skali zjawiska z jakim mamy tu do czynienia. Z kolei debilizm nie pasuje, zważywszy na wielkość lodów jakie przy tej okazji ukręciła firma ochroniarska. No cóż, bufetowa jest jedyna w swoim rodzaju  - ten błysk intelektu, ten szarmancki uśmiech  - HGW w pełnej krasie! Gratulujemy Warszawo i życzymy dalszych trafnych wyborów.

Więcej na ten temat.

 
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 14.jpg

wolne media

Strony PatriotyczneSprawiedliwy_poster_2.jpg

Wydawnictwo Poznańskie


Liczba miesiąca

21.000 $ wynosi poziom ubóstwa w Kaliforni (USA). Oznacza to, że osby zarabiające w tym stanie mniej niż ok. 70 tys. złotych rocznie uznawane są za żyjące w nędzy. Jak wiemy, ceny wszystkich produktów są w USA niższe niż w Polsce, a litr benzyny kosztuje niecałe 2 złote. No cóż, nadal warto zamienić M3 w Warszawie, na śpiwór w Los Angeles.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 06.jpg