prawica.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wszystkie Sekuły to fajne chłopaki

Email Drukuj PDF
W piątek wieczorem posłowie PO wycieli PiS z Komisji d/s afery hazardowej. Oczywiście wszystko w majestacie i dla dobra... publicznego. Biorąc pod uwagę, że komisja ma zakończyć prace już w lutym - Zbycho i Miro mogą być spokojni. Nie ma szans żeby nawet zostali przesłuchani, przecież zaczynamy od rzeczy najważniejszej w tej aferze, czyli od przesłuchiwania.. PiS.
Więcej…
 

Zacznij od Zbacha.

Email Drukuj PDF

Afera hazardowa znalazła się w rękach spin-doktorów Platformy. Taki wniosek można wysnuć z ostatnich wydarzeń, czyli serii zupełnie przypadkowych zbiegów okoliczności. 

Najpierw próbuje się wmówić opinii publicznej, że nie tylko PO maczała palce w aferze, bo inne partie też uczestniczyły w... procesie legislacyjnym (kto zgłaszał jakąkolwiek poprawkę, ten berek). Potem okazuje się, że najbardziej uczestniczył PiS, a już zupełnie zbrodniczo Przemysław Gosiewski. Wina Jarosława Kaczyńskiego jest bezsporna, a dowodzi tego jakiś wyrwany z kontekstu fragment raportu z samego... CBA. Wynikać ma bowiem z niego, że PiS „lobbował” za rozwiązaniami korzystnymi dla Totalizatora Sportowego, a forsowanie rozwiązań dobrych dla państwowej firmy jest przestępstwem gorszym od jakichś tam pokątnych rozmów Zbycha z Rychem.
Więcej…
 

Gnój (odcinek nr 1492)

Email Drukuj PDF
Według publikacji IPN Alek Kwaśniewski to Alek. Nie ma w tym nic emocjonującego, ani dziwnego. Może niektórzy już zapomnieli, ale od początku lat osiemdziesiątych Aleksander Kwaśniewski był prominentnym działaczem partyjnym, więc współpraca z innymi organami ówczesnego aparatu represji zupełnie nie dziwi. Inaczej ujmując, to że jakiś partyjny kacyk był funkcjonariuszem, kontaktem, współpracownikiem, czy donosicielem Służby Bezpieczeństwa to była norma i w tym środowisku nikogo to nie raziło.
Więcej…
 

Powrót Zbycha

Email Drukuj PDF

Zbycho Chlebowski postanowił wrócić do pracy w Sejmie. Wszyscy koledzy z PO już się za nim stęsknili i bardzo go wspierają. Zbych się cieszy, że powstała komisja, która wyjaśni aferę hazardową (no chyba że wyjaśni, to się będzie cieszył mniej).

Zbych stwierdził samokrytycznie, że: "wypowiedział wcześniej słowa, które nie powinny były nigdy paść". Skoro jednak padły, to czy taki człowiek powinien jeszcze kiedykolwiek zasiąść w ławie sejmowej?
Więcej…
 

Pitu, pitu.

Email Drukuj PDF
"Rzeczpospolita" informuje, że  kierownictwo Platformy Obywatelskiej ma przekonać Julię Piterę, by wycofała się z forsowania swojego prawa antykorupcyjnego. Podczas spotkania z Piterą władze ugrupowania chcą oficjalnie zarekomendować projekt nowych oświadczeń majątkowych autorstwa marszałka Sejmu Bronka Komorowskiego.
Więcej…
 

Suwerenna Polska (odcinek 5688)

Email Drukuj PDF
Dzisiejszy dziennik "Kommiersant" publikuje opinię znanego analityka rynku gazowego Michaiła Krutichina z agencji RusEnergy, dotyczącą podpisywanej właśnie umowy gazowej z Rosją: "Po co Polakom w ogóle potrzebna jest taka umowa? Wszak mają dzisiaj poważne dźwignie nacisku na rosyjskiego monopolistę, a nieoczekiwanie dobrowolnie wyrzekają się ich na korzyść Moskwy".
Krutichin wyjaśnia, że "bogata w węgiel Polska nie jest silnie uzależniona od dostaw gazu ziemnego, który w bilansie zużycia pierwotnych źródeł energii zajmuje nie więcej niż 18 procent". Analityk wskazuje też, że "w Świnoujściu wkrótce zostanie zbudowany terminal do odbioru gazu skroplonego (LNG) z Kataru, a w Gdańsku planuje się zbudować jeszcze jeden taki terminal". Tym bardziej, że gaz skroplony jest obecnie tańszy od surowca przesyłanego rurociągiem. "Europejscy klienci Gazpromu płacą około 180 dolarów za 1000 metrów sześciennych gazu, a paliwo z Zatoki Perskiej jest sprzedawane za 120 USD lub taniej" - podkreśla.
 
Więcej…
 


Strona 243 z 249
Reklama

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 07.jpg

Sonda

Jak bardzo podoba Ci się strona PRAWICA.COM.PL
 

wolne media

Strony PatriotyczneKilar.jpg

Nie zobaczysz w TV

 

 

 

 

 

  

 

 

 
Read more text

Wydawnictwo Poznańskie

polecamy
Reklama

Liczba miesiąca

56% uzyskuje w Polsce pracodawca z każdej zainwestowanej w pracownika złotówki. W Europie jest to przeciętnie 20%. Oznacza to, że jesteśmy traktowani, jak dojne krowy. Poziom niewolnictwa jest wyższy tylko w Rosji (86% zysku). Praca za miskę ryżu nadal jest w Polsce normą – wynagrodzenia wystarczają wyłącznie na bieżące potrzeby. Na zachód od Odry jest jakby trochę inaczej.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Rys. Maciej M. Michalski

Michalski 02.jpg